• II GMINNY KONKURS LOGOPEDYCZNY PT. „JĘZYKÓW ŁAMANIE PRZEZ WIERSZYKOWANIE”

• Dzisiaj w naszej szkole obyło się wielkie wierszy recytowanie w związku z II Gminnym Konkursem Logopedycznym pt. „Języków łamanie przez wierszykowanie”.
            Finaliści przybyli do nas z większości szkół, oddziałów przedszkolnych i przedszkoli naszej gminy. Wszyscy wspaniale byli przygotowani i na szczęście „języków sobie nie poplątali” lecz pięknie wiersze wyrecytowali. Oprócz tego troje uczniów zaprezentowało swoje gry logopedyczne.

W ścisłej trójce w kategorii dzieci w wieku przedszkolnym znaleźli się:

I miejsce - Klaudia Cieślak - Przedszkole Samorządowe nr 2 w Strzelcach Krajeńskich
            II miejsce - Antonina Kucaba - Szkoła Podstawowa w Bobrówku
            III miejsce - Paulina Karnobis - Szkoła Podstawowa w Tucznie

W kategorii uczniowie klas I-III główne nagrody otrzymali:
            I miejsce - Bartosz Broniarski -Szkoła Podstawowa nr 1w Strzelcach
            miejsce - Julia Młynarz- Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich
            III miejsce - Kuba Burda-Szkoła Podstawowa w Bobrówku;

W kategorii gry logopedyczne zwycięzcami ex aequo zostali:
            -Antoni Klimas – Szkoła Podstawowa w Tucznie;
            -Lena Pałasz - Szkoła Podstawowa nr 1 w Strzelcach Krajeńskich;
            -Michał Ludwiczak - Piechowski-Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i oczywiście zapraszamy za rok!