• Lekkoatletyka- Mistrzostwa Wojewódzkie

• Z Mistrzostw Województwa w Lekkiej Atletyce Dzieci Starszych (roczniki 2010-2011) wracamy z kilkoma lokatami tuż za podium, jednak tym razem bez upragnionego medalu, który w kilku przypadkach był naprawdę blisko. Wracamy z Międzyrzecza, trenujemy dalej i wierzymy, że przy regularnej pracy medale to tylko kwestia czasu! 💪

• TRZYMAJ FORMĘ PONAD NORMĘ 😉

• 30 maja reprezentanci naszej szkoły w składzie Gracjan Kępiński i Dominik Czernicki z klasy 8 wzięli udział w Powiatowej Olimpiadzie Wiedzy o Zdrowiu „Trzymaj Formę bez uzależnień” dla uczniów szkół podstawowych zorganizowanej przez Powiatową Stację Sanitarno- Epidemiologiczną w Drezdenku.Chłopcy podczas olimpiady, która odbywała się w Szkole Podstawowej nr 3 w Drezdenku rozwiązywali quizy, przedstawiali kalambury, uzupełniali krzyżówkę tematyczną oraz brali udział w konkurencji sportowej – tor przeszkód na czas. Ostatecznie wywalczyli 5 miejsce na 10 drużyn biorących udział. Otrzymali nagrody dla siebie i szkoły oraz pamiątkowy dyplom.

Gratulujemy naszym chłopcom i życzymy dalszych sukcesów.

• Festiwal Sztafet w Słubicach

• MAMY MEDAL MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA!!! 🥉

Podczas odbywającego się dziś w Słubicach Festiwalu Sztafet fantastyczną pracę wykonali nasi biegacze, którzy w sztafecie szwedzkiej (400+300+200+100 metrów) w bardzo silnie i najliczniej obsadzonym biegu uplasowali się na fantastycznym, trzecim miejscu! 🥉🥉🥉🥉
            Skład medalowej sztafety:
            400m🏃‍♂️ - Wojciech Kubiś
            300m🏃‍♂️- Igor Drzewiecki
            200m🏃‍♂️ - Mateusz Lewicki
            100m🏃‍♂️- Gracjan Kępiński

Pozostałe wyniki naszych reprezentantów:
            VII miejsce - 4x100m
            DZ
            VIII miejsce - 4x100m
            CHŁ
            VIII miejsce - Sztafeta Szwedzka DZ

Wielkie brawa dla naszych sportowców! 👏👏👏

• Puchar Tymbarku

• IV miejsce dziewcząt w Finale Wojewódzkim Pucharu Tymbarku! ⚽️
            Emocjonujące mecze, fantastyczne nagrody, a przede wszystkim świetna zabawa - to wszystko miało miejsce 15 maja w Lubsku, gdzie nasze dziewczęta walczyły w turnieju w kategorii U10 o awans
            do Finałów Ogólnopolskich.🥳

Dziewczyny już teraz zapowiadają jeszcze lepszy wynik w przyszłym roku! 💪

Wielkie gratulacje Dziewczęta! 👏👏👏

• PODRÓŻE KSZTAŁCĄ

• Obrazy (Koziołki) — zdjęcia, wektory i wideo bez tantiem (89) | Adobe Stock

Sezon wycieczek szkolnych rozpoczęty. Stare Miasto z Poznańskimi Koziołkami, Rogalowe Muzeum, multimedialne makiety ukazujące Szlak Piastowski oraz Poznańska Palmiarnia to atrakcje, które mieli okazje zobaczyć i przeżyć uczniowie klas I-III w stolicy Wielkopolski.

• XIV Międzynarodowy Bieg Olimpijski

• Lubię wracać tam gdzie byłem już - śpiewał Pan Wodecki,
            a my zdecydowanie lubimy wracać do Kołczyna! 😁
            XIV Międzynarodowy Bieg Olimpijski zaliczamy jako 30-osobowa delegacja
            Szkoły Podstawowej z Bobrówka!🥰Na piaszczystej, słonecznej 5,5-kilometrowej trasie najszybszymi naszymi reprezentantami okazali się dziś wśród dziewcząt Aleksandra Augustyniak (obiecany workoplecak od trenera zdobyty 😁)
            oraz Gracjan Kępiński wśród chłopców (trener musiał pożegnać się ze swoimi rękawkami biegowymi 😥).Dodatkowo wygrywamy przepiękny puchar jako grupa zorganizowana🥳, koszulki techniczne do biegania (Śnierzanna Kubiś, Wiktoria Kamińska, Miłosz Kniaź) oraz piłkę futbolową (Mateusz Lewicki).

Największym szczęściarzem okazał się jednak Szymon Chybowski, który do Bobrówka wraca z pięknym rowerem! 🚵‍♂️

Kołczyn - do zobaczenia za rok! ❤️🏃‍♂️🏃‍♀️❤️

• Turniej piłki nożnej

• Bardzo wyczerpujący i bardzo wymagający - oto jaki był miniony turniej piłki nożnej o mistrzostwo powiatu w Dobiegniewie. Nasze dziewczęta zakończyły zmagania na miejscu drugim🥈, chłopcy zajęli dziś miejsce piąte 5️⃣. W obu przypadkach zwyciężyły drużyny gospodarzy, czyli Szkoła Podstawowa z Dobiegniewa.
            Gratulacje dla zwycięzców, brawa dla naszych! 👏💪

• Lekkoatletyczne Nadzieje Olimpijskie

• Błotniacy - tak zwyczajowi mówi się o kolarzach rywalizujących na trasach przełajowych. Warunki, które zastaliśmy w Nowej Soli sprawiły, że młodzież startująca w zawodach "Lekkoatletyczne Nadzieje Olimpijskie" w biegach przełajowych śmiało może się z tą nazwą identyfikować.🙆‍♂️
            Na trudnych, wymagających trasach wokół "Kaczej Góry" nasi uczniowie - reprezentujący dziś klub AZS AWF Gorzów - pokazali wielkie serca do walki i niezłomne charaktery. Najlepsze miejsce wśród naszych zajął Szymon Chybowski, który w biegu z rok starszymi kolegami uplasował się na ósmym miejscu!🥳
            Na oficjalne wyniki musimy jeszcze chwilkę poczekać.
            Wielkie gratulacje dla naszych młodych sportowców!👏👏👏