• Rodzaj zajęć

• Dnia 28 listopada 2019 r.,  w ramach realizowanego projektu unijnego, dzieci z naszych oddziałów przedszkolnych wybrały się na wycieczkę do teatru im. Juliusza Osterwyw Gorzowie Wielkopolskim, aby obejrzeć spektakl pt. "Gniewko i Lubinka w krainie liter". To bajka adresowana przede wszytskim do najmłodszych widzów i odbyła się w sali kameralnej bez krzeseł.Przedszkolaki z niezwykłym zainteresowaniem obejrzały przedstawienie. Dla wielu maluchów była to pierwsza wizyta w teatrze jak również pierwsza jazda autobusem. Fajne! Super! Ładne! - tak dzieci komentowały obejrzaną bajkę.Była to nasza pierwsza wspólna wizytaw teatrze, ale z pewnością nie ostatnia!!! Następną planujemy już na styczeń.

W środę 15 stycznia br. przedszkolaki  uczestniczyły w przedstawieniu łódzkiego teatru muzycznego Duduś. Spektakl pt: „Mikołaj z prezentami w tajemniczej krainie krasnali”.  Dzieci przeniosły się w bajkową krainę pełną skrzatów, smerfów, króliczków. Zostały zaproszone do wspólnej zabawy. Śpiewały, tańczyły i brały udział w konkursach. Pod koniec przedstawienia św. Mikołaj rozdał wylosowanym osobom prezenty, a króliczki wręczyły balony wszystkim zgromadzonym.

Przejdź do: Album fotograficzny Pobyt w teatrze